Корзина : 0 шт.
Ваша корзина пуста

Перша хвиля впровадження люмінесцентного освітлення в птахівництві на базі компактних люмінесцентных ламп (КЛЛ) показала ряд їх суттєвих недоліків. Це недовговічність, дорожнеча заміни ламп, неможливість керування яскравістю та реалізації плавного св

01.12.10

Енергозберігаючі технології  в освітленні та вентиляції

 

 Початкова вартість такої системы більша, ніж облаштування пташника КЛЛ, але вже за рік система окупається, і крім економії на обслуговуванні Ви отримуєте більші технологічні можливості по керуванню освітленням (неможливість реалізації світанку/заходу часто стає перепоною на шляху впровадження переривчастих режимів освітлення та режимів із зниженням яскравости в певні періоди вирощування птиці). Для управління такими світильниками використовується автоматика «Ефект-2М-Л» та «Ефект-3М-Л» виробництва ПНВП «Технологічна автоматика». Вона впроваджена вже більш ніж у 150 пташниках в Україні та Россії та пройшла багаторічне випробування часом. Статті, присвячені аналізу эфективности використання різних типів освітлення, можна знайти на сайті, вказанному в кінці статті.

Ще один аспект вырощування тварин – вентиляція приміщень. Зараз дуже часто для вентиляції використовують трьохфазні вентиляторы з дорогими частотними перетворювачами. Ці витрати можна обійти, якщо розбити вентиляцію на декілька секцій. Основна керована секція вентиляції на невелику потужність реалізується на однофазних вентиляторах, а додаткові реалізуються на трьохфазних вентиляторах вже будь-якої максимально необхідної продуктивності. Це дозволяє більш оптимально організувати систему вентиляції, оскільки вартість перетворювача подекуди перевищує вартість самих вентиляторів. Крім того, для керування однофазними вентиляторами використовуються більш прості регулятори. Регулятори для підтримання температури в господарських приміщеннях  («Бриз-2М», «Бриз-4М») дозволяють реалізувати таку схему керування вентиляциєю та нагрівачами. Вони вже багато років  випускаються ПНВП «Технологічна автоматика» та добре зарекомендували себя в багатьох господарствах. Вартість обладнання значно нижче імпортних аналогів. Термін поставки виробляємої нами автоматики – 1-2 дні.

Спеціалісти нашого підприємства допоможуть Вам в розрахунках необхідного обладнання по освітленню і вентиляції, поставці і монтажу їх на об'єкті «під ключ».

Інформацію щодо освітлення та вентиляції, обзорні та наукові статті можна знайти на сайті ПНВП «Технологічна автоматика»: www.tech-avt.dp.ua

Для торговельних та монтажних організацій – спеціальні ціни від виробника !

Контакты

 

ЧНПП «Технологическая автоматика»

Контакты:  +38050259-00-39

                   +38093577-04-22    

                   +38056788-40-36

Контактное лицоПавел Гречанов

АдресУкраина, Днепропетровская

             область, Днепропетровск,

             ул. Кильченская, 17,49045

Эл. почта: tech_avt@ua.fm, 

                  pgrechanov@gmail.com

График работы

альтернативный текст

 

альтернативный текст